АЛЕКС комод пеленальний

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20263 575 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Комод пеленальний 1D3S ALEX VMV Holding однодверний з нішею і трьома висувними ящиками - елемент модульної системи АЛЕКС від фабрики BMB Холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП в кольорі: корпус - графіт / дуб Сонома , фасад - білий . Усередині комода розташована одна полиця. Стільниця легко відкидається, утворюючи зручне місце для сповивання дитини. Використовуються петлі Hettich і напрямні повного висування. Комод комплектується вертикальної (U2) і трьома горизонтальними (U2) ручками з фарбованої МДФ, колір яких можна вибрати з 4 варіантів: фіолетовий, лимонний, рожевий або блакитний.
Розміри: шир. / Вис. / Гл. - 84/94/37 см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 84 см |
| Глубина комода | 37 см |
| Высота комода | 94 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
- Цена: 3 575 ₴

