Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба під ТВ W-RTV / M з колекції Wersal виконана в класичному стилі. Корпус і фасади виготовляються з МДФ, облицьованого натуральним шпоном вільхи та вишні. Ніжки виготовляються з -столики дерева.
Тумба ТВ Wersal W-RTV / M з боків має два відкритих відділення з полками, а по центру-опуклий скляний фасад, за яким можна вдало розташувати всю стерео-апаратуру.
Розміри:
| Ширина (мм) | 1010 |
| Глибина (мм) | 620 |
| Висота (мм) | 790 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Taranko |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Ножки |
| Количество дверок | 1 шт. |
| Тип тумбы | прямая |
| Тип этажерки | прямая |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 79 мм |
| Глубина тумбы | 62 мм |
| Ширина тумбы | 101 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | натуральное дерево покрытое шпоном |
- Цена: 13 500 ₴

