Стілець ISIT

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 350 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець офісний Новий стиль ISIT BLACK - поєднання прямих ліній основи і плавних форм спинки і сидіння. Основа з міцного металу відрізняється надійністю і стійкістю, верхній шар з чорної фарби служить д одатковим елементом декору. Різноманітність кольору і матеріалу оббивки дозволяє втілити будь-яке інтер'єрне рішення.
Стілець ISIT. База: метал,чорний; Матеріал оббивки: тканина колір - чорний,синій..
Розміри: Глибина сидіння 45 см
Ширина сидіння 33 см
Висота стільця 81,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Каркас кресла | металл |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Глубина кресла | 45 см |
| Ширина кресла | 33 см |
| Высота с учетом спинки | 82 см |
| Наличие спинки | Да |
- Цена: 1 350 ₴



