Барний стілець ROSE

- В наличии
4 005 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Незважаючи на свої негабаритні розміри, барний стілець Rose вийшов дуже стійким і міцним, його красива хромована ніжка дозволяє витримати вагу людини до 130 кг. Посадка в стілець вийшла досить м'якою, спеціально для цього під оббивкою сидіння встановлений товстий шар меблевого поролону. В якості оббивки для барного стільця використовується сучасна екошкіра, при цьому кожен з матеріалів має широку палітру колірних відтінків.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Розовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 790 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Спинка | искусственная кожа |
- Цена: 4 005 ₴
