Стелаж відкритий REG OTW 80 Топ Мікс
Доставка 0

- В наличии
1 140 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж відкритий REG OTW_80 дуб сонома Топ Мікс - прекрасне доповнення спальні, вітальні, офісу. Відкриті глибокі полиці стелажа дозволять зберігати на ньому найрізноманітніші речі, починаючи від посуду та декору, і закінчуючи книгами та документами.
Розміри:ширина-800мм
висота-850мм
глибина-330мм
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРОДАВЦЯ: доставка безкоштовна!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 1 140 ₴
