Комод VALLES 2D1S

- Под заказ
Отправка с 18 мая 20264 719 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод Valles ідеально підходить для сучасних інтер'єрів. Яскраві кольори не будуть перевантажувати інтер'єр і дозволять доповнити широкий спектр кольорів. Поєднання білого з декором кам'яного дуба принесе в інтер'єр свіжість і оптично скрасить інтер'єр. Фрезеровані фасади є цікавою альтернативою класичним ручкам.
МАТЕРІАЛИ: колір - дуб кам'яний / білий фасад - плита МДФ;
корпус - плита меблева ламінована. фурнітура: ніжки - пластик; напрямні - кулькові, повне висування.
Розмір (ш / в / г): 80см / 85см / 40см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MebelBos |
| Страна производитель | Польша |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 85 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Фасады | МДФ ламинированный |
- Цена: 4 719 ₴

