Комод Індіана JKOM 4s 50

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20266 170 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Комод JKOM 4s 50 "Індіана" - це класичний речовий комод, виконаний з міцних матеріалів, що імітують відполіроване постаріле дерево. Комод, виконаний в дусі Дикого Заходу, стане стильним акцентом інтер'єру вітальні, спальні, дитячої кімнати або особистого кабінету. Складається конструкція з чотирьох містких висувних ящиків на якісних напрямних. Фасади ящиків оснащені незвичайними ручками мідного кольору. Загальну стильову композицію комода гармонійно доповнюють округлі металеві краю кольору «мідь» на верхніх і нижніх кутах конструкції.
Габаритні розміри: довжина - 500 мм;
висота - 870 мм;
глибина - 400 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Производитель | БРВ-Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 50 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 87 см |
- Цена: 6 170 ₴

