Тумба для взуття Лора

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20263 090 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба для взуття LORA VMV Holding трьохдверна з висувним ящиком - елемент модульної системи ЛОРА від фабрики BMB Холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП. За дверима з правоЇ сторони розташовані дві полиці. Два відділення з лівого боку оснащені відкидними дверима з дворядними механізмом для зберігання взуття. Використовуються петлі Hettich і напрямні повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 956 мм |
| Глубина | 282 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 3 090 ₴

