Стілець Smart II Натуральне дерево

- В наличии
1 530 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло розкладне «Смарт» – створене для максимально зручного використання у приміщеннях та надворі. Його конструкція – це ідеальне рішення для Вашого відпочинку на свіжому повітрі, під час святкувань у родині чи корпоративних барбекю. Підсилений буковий каркас забезпечує підвищену стійкість до навантажень, високу надійність та довговічність крісла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Натуральное дерево |
| Материал сиденья | Натуральное дерево |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 430 мм |
| Глубина стула | 400 мм |
| Высота сиденья стула | 780 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 400 |
| Ширина | 430 |
- Цена: 1 530 ₴



