Стілець металевий H-261

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 900 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець H-261 припаде до смаку навіть найвибагливішим клієнтам.. Цей предмет меблів дуже стильний, якісно виконаний та має багатий колірний вибір, тому ідеально підходить як для традиційних, так і більш сучасних інтер'єрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | хромированный металл |
| Корпус | хромированный металл |
| Фасады | искусственная кожа |
- Цена: 1 900 ₴



