Стілець барний CAMILLA

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20264 023 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець барний CAMILLA хром, виготовлений з хромованого металу, з м'яким сидінням оббите еко-шкірою і невисокою спинкою. У стільця є можливість регулювання висоти. Механізм підйомно-поворотний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Спинка | искусственная кожа |
- Цена: 4 023 ₴
