Круглий кухонний табурет TEDDY

- В наличии
702 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
-
TEDDY chrome - зручний табурет з м'яким круглим сидінням на металевій рамі, відмінно підходить для використання в інтер'єрах домашніх кухонь. Нижнє кільце на рамі надає цій моделі додаткову міцність і стійкість. На ніжках є пластикові заглушки для захисту підлоги. Дана модель табурета виконується в різних типах оббивки і в різних кольорах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Глубина | 345 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | хромированная сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Сиденье | оббите еко шкірою |
- Цена: 702 ₴



