Крісло Новий Стиль Forex

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 450 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комп'ютерне обертове крісло FOREX створено як для роботи в офісі, так і для відпочинку, занять, читання . Крісло FOREX поєднує в собі класичний дизайн, м'якість ліній, якість . Спинка і сидіння мають ергономічну форму. Також в кріслі передбачені зручні пластикові підлокітники. Механізм перманент-контакт дає можливість відрегулювати нахил спинки і зафіксувати в зручному для вас положенні, а газлифт дозволить вибрати оптимальну висоту сидіння. Хрестовина (база) обертового крісла виготовлена з високоякісного металу з пластиковими накладками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 55 см |
| Высота с учетом спинки | 100 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 100 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 91 см |
| Глубина кресла | 38 см |
| Ширина кресла | 46 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | різноманітний |
- Цена: 2 450 ₴





