Ліжко з підйомним механізмом з дерева в спальню Регіна Люкс 160*200

- Под заказ
Отправка с 31 мая 2026от 15 450 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Двоспальне ліжко Регіна Люкс з підйомним механізмом 160х200 являється "коронною" фішкою Арбор Древ, адже ця модель просто нарозхват. Великою популярністю користується цей виріб у дизайнерів, так як його можна поєднати з будь-яким інтер'єром, головне правильно підібрати колір ліжка та оббивки.
Дане ліжко може бути виконане в 2 варіантах:
- з підйомним механізмом з гідравлічним пнемо циліндром,
- без підйомного механізму (звичайні ламелі)
В ліжку м’ягка частина може бути виконана у вигляді квадрата або ромба.
Ви можете обрати будь-який колір, який представлено на фото, але зверніть увагу - білий колір прораховуються окремо +15% до ціни. Покривають виріб гіпоалергенним лаком на водній основі, який є абсолютно безпечним для Вашого здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Цвет | Белый |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Покрытие | Лак |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 170 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 104 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
- Цена: от 15 450 ₴






