Шафа-купе двухдверна

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20268 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Шафа-купе з двома дверима виготовлений на провідній українській фабриці. оснащеної новітнім технічним обладнанням. Виріб відповідає всім європейським стандартам якості. Завдяки середній ширині шафа-купе може бути встановлена в приміщенні будь-якого розміру без шкоди для вільного простору. Підходить для вітальні, спальні, невеликого передпокою, дитячої кімнати. Основа шафи - деревно-стружкові плити, що відрізняються хорошими робочими характеристиками. Плити з ДСП - міцний, зносостійкий, надійний матеріал. Невелика і функціональна шафа може бути виконана в кольорах на вибір, також висотою від 2000 мм до 2400 мм, шириною від 1000 мм до 2000 мм і більше. Глибина шафи 450 мм або 600 мм. Полиці при складанні можна встановити як зліва, так і справа, можливо вибрати різні варіанти конструкцій шафи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MebelStar |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Материал раздвижной системы | алюминий |
| Декор фасада | Фотопечать (фото-витраж) |
| Внешняя угловая консоль | под заказ |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Двери | стекло |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Длина шкафа-купе | 1000 мм |
| Глубина шкафа-купе | 450 мм |
| Высота шкафа-купе | 2100 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Пантограф | 1 шт |
- Цена: 8 900 ₴
