Вітрина Соло 1W

- В наличии
2 850 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Вітрина "Соло" 1W - елемент модульної системи "Соло" фабрики ВМВ Холдинг.
Цей елемент відмінно підійде для зберігання різних речей і буде гармонійно виглядати в сучасному інтер'єрі, допоможе заощадити вільну корисну площу.
Усередині вітрина "Соло" 1W укомплектована полками, а фасад наполовину оснащений загартованим склом, за яким ексклюзивний посуд, кришталеві вироби або предмети з інших матеріалів виглядатимуть особливо ефектно.
Даний предмет меблів характеризується легкістю і простотою виконання: тільки строгі геометричні лінії, прямі форми і ніяких декоративних елементів в оформленні.
Ширина-650мм
Висота-1090мм
глибина-350 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Тип витрины | прямая |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | стекло тонированное, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры витрины | |
| Ширина витрины | 650 мм |
| Глубина витрины | 350 мм |
| Высота витрины | 1090 мм |
- Цена: 2 850 ₴
