Комод Соло 3D3S

- В наличии
5 160 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Комод - це один з найбільш зручних і практичних предметів меблів, який є в кожному сучасному будинку.
Комод 3D3S Соло - елемент модульної системи "Соло" фабрики ВМВ Холдинг. Завдяки цьому елементу Ви будете відчувати себе затишно, а ваше житло істотно зміниться і стане більш комфортабельним і функціональним.
Цей виріб можна розмістити в спальні, вітальні або іншій кімнаті.
Комод оснащений трьома висувними ящиками у верхній частині модуля і трьома однодверними відділеннями з глухими фасадами в нижній частині. Усередині відділень є полки.
Даний предмет меблів характеризується легкістю і простотою виконання: геометричні лінії, прямі форми і ніяких декоративних елементів в оформленні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 5 160 ₴

