Вітрина висока Соло 1W (L / Р)

- В наличии
4 450 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Вітрина висока Соло 1W - елемент модульної системи "Соло" фабрики ВМВ Холдинг.
Цей елемент відмінно підійде для зберігання різних речей і буде гармонійно виглядати в сучасному інтер'єрі, допоможе заощадити вільну корисну площу.
Даний предмет меблів характеризується легкістю і простотою виконання: тільки геометричні лінії, прямі форми і ніяких декоративних елементів в оформленні.
Вітрина "Соло" 1W однодверна, укомплектована загартованим склом. За дверцятами вітрини приховані полки.
Можливий лівобічний і правобічний варіант виконання!
Матеріал виготовлення: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям;
Колір ДСП: дуб Сонома
| Ширина | Висота | глибина | |
| 600 мм. | 1970 мм. |
410 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Тип витрины | прямая |
| Количество дверок | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры витрины | |
| Ширина витрины | 600 мм |
| Глубина витрины | 410 мм |
| Высота витрины | 1970 мм |
- Цена: 4 450 ₴
