Комод 6ш Імперія

- Под заказ
Отправка с 31 мая 202612 000 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний і витончений комод з колекції спальних меблів Імперія фабрики Миро-Марк
У комоді встановлено шість висувних ящиків на сучасних напрямних повного висунення.
Спальня Імперія - мабуть найкрасивіша меблі з усіх колекцій фабрики Миро-Марк
- білосніжний колір фасадів МДФ
- ідеально продуманий дизайн, немає жодної зайвої деталі
- висока якість виготовлення, матеріалів і фурнітури
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 95 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 174 см |
| Материал изготовления комода | |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | МДФ глянцевий |
- Цена: 12 000 ₴

