Тумбочка приліжкова в спальню Імперія 2Ш

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20263 890 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба приліжкова з двома висувними ящиками - елемент модульної системи Імперія від відомого виробника з України MiroMark .Вона комфортна і лаконічна з чудовим дизайном, яка відмінно доповнить як сучасний, так і класичний інтер'єр. Фасад і корпус тумби виконані зі спеціального меблевого ламінованого ДСП. Дизайнери вибрали колір для її забарвлення - білий глянець.
Характеризується оригінальними продовгуватими ручками, елегантними вигнутими ніжками і білосніжною глянсовою поверхнею фасадів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 62 см |
| Глубина тумбы | 45 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ЛДСП в МДФ профиле |
- Цена: 3 890 ₴
