Імперія Шафа 4Д без дзеркала | глянець білий

- Под заказ
Отправка с 26 мая 202614 500 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа 4Д без дзеркал "Імперія" неймовірно аристократичний і відрізняється високою вмісткістю.Завдяки м'яким світлим тонам ця шафа з легкістю стане частиною будь-якого вишуканого інтер'єру в сучасному стилі. Чудова глянцева поверхня фасадів і витіюваті ручки надають йому величі і розкоші.
Містка шафа з модульної серії "Імперія" має компактну конструкцію, завдяки якій він ідеально поміститься в приміщенні будь-якого розміру. Шафа складається з відділу для верхнього одягу, відділу з полками для речей і полки для головних уборів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2250 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Ширина шкафа | 1830 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
- Цена: 14 500 ₴

