Стілець DARIUSZ 2

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 730 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яний стілець DARIUSZ 2 , польської компанії Halmar (Хальмар). Виконаний з масиву натурального бука. Сидіння виготовлено з МДФ.
Стілець Даріус 2 ідеально підходить до дерев'яного столу у вітальні або їдальні.
Матеріал сидіння: МДФ
- Ширина: 45 см
- Глибина: 43 см
- Висота: 90 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Белый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Высота | 900 мм |
- Цена: 2 730 ₴
