Обертове крісло TONY

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20263 000 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручне поворотне крісло TONY від HALMAR - це надійне поєднання комфорту та простоти. . Широке м’яке сидіння виготовляється з високоякісної оббивки з чорної мембрани, тоді як профільна спинка покрита сіткою для забезпечення належної циркуляції повітря, що дуже корисно в теплі дні. Модель оснащена механізмом TILT, який дозволяє плавно змінювати висоту сидіння, яку можна підлаштовувати під ваші потреби,стілець обертається на 360 градусів , вільне розмахування та блокування спинки в робочому положенні, гарантуючи вам комфорт та благополуччя. Це чудовий і недорогий вибір, який обов’язково служить користувачеві зручністю та функціональністю протягом тривалого часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 58 см |
| Глубина кресла | 56 см |
| Высота с учетом спинки | 102 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 3 000 ₴




