Комод Круиз

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20265 100 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Безумовно, комодів існує безліч, але комод Круїз такий у нас один! Він широкий, компактний, місткий, ергономічний, стійкий, але не важкий! Два великих, прихованих за дверцятами, відділення, і чотири висувні шухлядки - що ж ще потрібно для наведення порядку вашій спальній кімнаті? Стильний дизайн комода привабливий саме завдяки дивовижному поєднанню відтінків - оригінальний колір «Дакар» разом з класичним «Білим». Явний плюс для вашої спальні!
Розмір:
Ширина 133,4 см
Висота 81,1 см
Глибина 40,4 см
Матеріал фасаду ДСП
направляючі Телескопічні
Матеріали Каркас: Ламінований ДСП (16 мм), Фасад: Ламінована ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Ширина комода | 134 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 5 100 ₴


