Двох'ярусне ліжко Аріна 80х190

- Под заказ
Отправка с 01 июня 2026от 15 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Двох'ярусне ліжко Аріна 80х190 вдало впишеться в інтер'єр дитячої кімнати, а малюкам подарує солодкі сни і відмінний настрій.
Дана модель має компактні розміри і дозволяє раціонально використовувати вільний простір, забезпечивши зручними спальними місцями двох дітей. Конструкція ліжка забезпечена всіма необхідними заходами безпеки: надійні кріплення, зручна драбинка, захисні бортики.
Матеріалом виготовлення є масив натурального дерева вільхи - ідеальне поєднання екологічної чистоти і естетичної досконалості. За додаткову плату це може бути масив ясеня або дуба.
Модель може трансформуватися у дві окремі ліжка.Можна придбати одинарний ярус від ліжка "Аріна"
Вашій увазі представлений величезний вибір кольорів:
- горіх;
- світлий горіх;
- темний горіх;
- яблуня;
- груша;
- вільха;
- бук;
- венге.
За додаткову плату можливе виготовлення ліжка нестандартного розміру, а також надається можливість вибрати нестандартний колір з колекції палітри RAL.
Виріб покрито безпечним гіпоалергенним лаком.
Розміри (Д x Ш x В)198.00см x 88.00см x 175.0
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venger |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Покрытие | Лак |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация кровати | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 175 см |
| Длина кровати | 198 см |
| Ширина кровати | 88 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип кровати | Двох'ярусне ліжко |
- Цена: от 15 900 ₴






