Ліжко односпальне "Емілія" (90 * 200)

- Под заказ
Отправка с 10 июня 2026от 17 200 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ліжко одноярусна Емілія 90х200 - романтика і розкіш стилю Прованс. Вишуканість форм, благородство натурального дерева, колір ванілі і слонової кістки в колекції меблів "Емілія" - це комфортний відпочинок і стиль вашої спальні.
Для покриття виробу використовуються лаки і фарби, які відповідають медичним та екологічним нормам і є сертифіковані.
Габаритні розміри:
висота: 750 мм
ширина: 980 мм
довжина: 2120 мм
Розміри спального місця:
ширина: 900 мм
довжина: 2000 мм
Можливо замовити в розмірах: 90*200,120*200, 140*200 та 160*200
Матеріал: меблевий щит з вільхи
Колір: під замовлення
До модульної системи "Емілія" входить:
- ліжко (спальне мсце: 120*200 см)
- приліжкові тумби
- комод 7 шухляд
- комод 5 шухляд
- дзеркало
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venger |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Ольха |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 96 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
- Цена: от 17 200 ₴




