Дитяче крісло MINISTYLE WHITE кіт миша

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 550 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Крісло дитяче Ministyle GTS White для дітей і підлітків, на пластиковій базі, з підйомно-поворотним механізмом і пневматичним підйомником, розроблено для забезпечення ідеальних умов роботи за комп'ютером і навчання.Також воно не тільки допоможе зберегти правильну поставу вашої дитини, але і, завдяки широкому діапазону регулювань, буде рости разом з ним.
Крісло зручне і легке у використанні: механізм трансформації допоможе підстроїти його під особливі переваги дитини і його зростання, ергономічні форми складових елементів утримують фізіологічно оптимальне положення тіла в будь-якій позиції, висоту сидіння можна регулювати в межах 18 см. Ролики крісла мають функцію самоторможения, їх тип можна вибирати в залежності від виду підлогового покриття. Прогумовані ролики - кращий вибір для паркету та ламінату, пластикові для м'яких покриттів, наприклад, ковроліну. Оббивку м'яких частин моделі можна легко підібрати з декількох варіантів матеріалів з широкими палітрами.
Механізм трансформації: Підйомно-поворотний (вільне гойдання, регулювання висоти сидіння і жорсткості гойдання, фіксація в одному положенні)
Ширина, мм - 620
Ширина сидіння, мм - 460
Висота, мм - 850 ... 1060
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 78 см |
| Глубина кресла | 38 см |
| Ширина кресла | 46 см |
- Цена: 2 550 ₴






