Стіл - трансформер з декоративною стільницею

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20269 660 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Свою назву столи трансформери отримали завдяки оригінальній конструкції, яка дозволяє перетворювати, або трансформувати, компактний, наприклад журнальний, столик в повноцінний обідній стіл .
Отже, головна відмінність столів трансформерів - універсальність. Один і той же стіл може служити і журнальним, і обіднім, і зручним робочим місцем в залежності від ситуації. За формою, столи-трансформери бувають квадратними, прямокутними.
В наші дні більш функціонального предмета меблів просто не знайти!
Стільниця - ДСП + декоративне скло 4 мм із зображенням (піскоструй)
Ніжки і поперечини - ДСП
Колір ДСП - на вибір: венге магія, дуб молочний, яблуня, вільха темна, горіх лісовий
Система трансформації - пружинна
Розміри стільниці: журнальний / обідній - 800х800 / 800х1600 мм
висота: журнальний / обідній 550/750 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | квадратная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб родос светлый |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 550 мм |
| Глубина столика | 800 мм |
| Длина столика | 800 мм |
| Максимальная высота регулируемого столика | 750 мм |
| Максимальная длина столешницы раскладного столика | 1600 мм |
| Минимальная высота регулируемого столика | 550 мм |
| Минимальная длина столешницы раскладного столика | 800 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | ДСП |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Да |
| Регулировка размера столешницы | Да |
| Трансформация столика в обеденный стол | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ДСП + декоративне скло 4 мм із зображенням |
| Цвет | різноманітний |
- Цена: 9 660 ₴


