Стілець K-188 Halmar

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20264 950 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець К291- це сучасна модель, від польського виробника Halmar, яка стає прекрасним доповненням для кухні чи вітальні. Його оригінальний дизайн без будь-яких сумнівів, освіжить інтер'єр будь-якої кімнати. Висока, широка спинка і м'яке сидіння дозволяють Вам провести час за обіднім столом з комфортом.
Габарити стільця :
ширина - 45см;
глибина - 63см;
висота - 101см;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1010 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Сиденье | оббите еко шкірою |
- Цена: 4 950 ₴

