Передпокій СИЛУЕТ 1

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20268 760 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Передпокій "СИЛУЕТ 1" СВІТ МЕБЛІВ - практичний комплект в передпокій від фабрики «Світ меблів - Україна». Виготовляється в кольорі: венге магія / дуб молочний та Німфея альба/німфея альба . Складається з однодверних шафи, невеликого дводверного пенала з дзеркальною верхніми дверима, двома висувними ящиками і нішею, однодверні тумби для взуття, панелі з двома гачками і полицею для головних уборів. Комплектується підсвічуванням .
Корпус: німфеа альба / венге магія (ДСП).
Фасади: німфеа альба / дуб молочний (ДСП), художній друк.
Розміри: шир. / Вис. / Гл. - 130 / 208,5 / 47 см.
Передпокій Силует 1 Світ Меблів характеризується стильним дизайном з чіткими правильними лініями, декоративним орнаментом на фасадах, модним колірним поєднанням і зручними продовгуватими ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1300 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 2085 мм |
- Цена: 8 760 ₴


