Передпокій Грета Аляска/Антрацит Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20267 605 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поєднанням мінімалістського дизайну і правильних прямих ліній стала передпокій Грета "Світ Меблів" . У ній представлені всі базові елементи: шафа (з великою дзеркальною панеллю на фронтальній двері), "відкрита" вішалка, висувний ящик. Широка тумба дозволяє зберігати речі різних розмірів. Тепла, "деревна" гамма відтінків, додає житлу затишок і домашню атмосферу. Виготовлена "Грета" з ламінованої ДСП категорії Е1 - повністю нешкідливою для здоров'я.
Корпус: артвуд світлий / антрацит (ДСП).
Фасади: артвуд світлий / попелястий (ДСП).
Корпус: артвуд світлий / антрацит (ДСП).
Фасади: артвуд світлий / попелястий (ДСП).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Венге |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 2025 мм |
- Цена: 7 605 ₴



