Передпокій Реприза Антрацит/Дуб Артізан Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20268 425 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Передпокій РЕПРИЗА - практичний комплект від фабрики «Світ меблів - Україна». Складається з однодверних шафи з дзеркалом на фасаді, невеликого однодверних пенала з висувним ящиком і нішею, однодверні тумби для взуття, панелі з трьома гачками і полицею для головних уборів.
Корпус: артвуд світлий / антрацит / морське дерево вінтаж (ДСП).
Фасади: попелястий / дуб артизан / німфеа альба (ДСП).
Розміри: шир. / Вис. / Гл. - 140/209 / 37,5 см.
Передпокій Реприза Світ Меблів характеризується оригінальним дизайном з декоративними контрастними лініями, модним колірним поєднанням і зручними продовгуватими ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Высота | 2090 мм |
- Цена: 8 425 ₴




