Комп'ютерний стіл С830

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20263 467 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стіл комп'ютерний з надбудовою С830 - відмінний варіант меблів для дому. Якщо вам часто доводиться працювати за комп'ютером вдома, виберіть дану модель. Вона якісна, хоча і зроблена повністю з ДСП. Комп'ютерний монітор стоїть на невеликій підставці,яку з верхньою полицею з'єднують дві глянцеві металеві хромовані труби. На верхній полиці поміститься принтер або інша техніка, сполучена з комп'ютером. Комп'ютерний стіл С830 має широку виїжджаючу полку, де сховається клавіатура і комп'ютерна миша. Щоб підвищити функціональність цього зразка, були розроблені два висувних ящика з телескопічними напрямними. Під висувними ящиками є ніша для системного блоку комп'ютера.
- Розміри (ШхГхВ): 800х550х1352 мм
- Висота столу: 736 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 1352 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 800 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 736 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
- Цена: 3 467 ₴
