Стіл «Омега» білий розкладний.

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20265 340 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стіл Омега - круглий, розкладний обідній стіл. Цей стіл може стати хорошим варіантом для маленьких кухонь. Стільниця виготовлена з МДФ. Така поверхня стійка до механічних пошкоджень, високих температур і впливу вологи. Ніжки столу виконані з цілісного масиву натурального дерева, що забезпечує міцність і довговічність конструкції. Завдяки механізму трансформації цей стіл можна подовжити на 25 см. І перетворити його в стіл овальної форми. Окрасою столу є його витончені ноги.
розміри: Ширина 930 (1180) мм
Висота 750 мм
Глибина 930 мм
Товщина стільниці 18 мм Механізм розкладки - метелик
Можливі кольори: горіх темний, білий, бежевий
Матеріал ЛСДП / МДФ / дерево
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 930 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1180 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 930 мм |
| Ширина стола | 930 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ шпонированный |
- Цена: 5 340 ₴
