Стіл Aqua GL chrome

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 300 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Aqua GL chrome кухонний - чудовий варіант для меблювання кухні або їдальні. Модель відрізняється оригінальною формою і стильним забарвленням. З її допомогою можна створити в приміщенні затишну і теплу атмосферу.
Для виготовлення даного столу використовується високоякісний і безпечний матеріал -металл, стекло. Він не піддається згубному впливу зовнішніх факторів, включаючи вологу, температурних коливань і високого навантаження. Матеріал має високу механічну міцність, зносостійкість і довговічність. На його поверхні не залишаються подряпини і пошкодження.
Розміри:
Ширина-878
Висота-778
Довжина-878
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 778 мм |
| Длина стола | 878 мм |
| Ширина стола | 878 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | хромированная сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | стекло прозрачное |
| Форма столешницы стола | круглая |
- Цена: 2 300 ₴
