Дитячий диван Юніор Панда

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20268 500 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Порадуйте своєму малюку замість справжнього ведмедика, чудовий і яскравий розкладний диван «Панда», який стане відмінним ігровим майданчиком , а вночі - подарує йому солодкий і приємний сон. Модель «Панда» оснащена напрочуд міцною і зручною системою розкладки «класична тахта», що дозволить перетворити цей маленький і затишний диван в повноцінне і ідеально спальне місце.
Міцний сон на цьому дивані вашій дитині гарантований, так як за рахунок високих бокових стінок, ваша дитина буде відчувати себе немов в фортеці, а змійка, пружинний блок і пінополіуритан нададуть мягкості та комфорту. Диван Юніор Панда New легко розкладається за допомогую викатного механізму і займає небагато місця.
Габарити дивана в зібраному вигляді: довжина - 97см,
ширина - 88см,
висота 75см
Спальне місце: 78*190 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Механизм трансформации спального места | Тахта |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 88 см |
| Глубина | 97 см |
| Высота с учетом спинки | 75 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 78 см |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | деревянный брус |
- Цена: 8 500 ₴

