Дитячий диван "Малюк"

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20266 500 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Дитячий розкладний диванчик Малюк - це поєднання компактних розмірів та комфорту. Ви маєте змогу придбати таку розкладну малютку з ортопедичним матрацом на пружинному блоці та виіздною розкладкою, тобто зі спальним місцем без швів та щілин. Малютки серії "Малюк" з бортиками, а це значить що у батьків буде спокійний, а у дітей беспечний сон. Крісло оснащене ящиком для білизни, який можна використовувати для зберігання іграшок.
Габарити дивана в зібраному вигляді: довжина - 97см,
ширина - 88см,
висота 75см
Спальне місце: 78*190 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Механизм трансформации спального места | Тахта |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 75 см |
| Глубина | 97 см |
| Ширина | 88 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 78 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | деревянный брус |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
- Цена: 6 500 ₴


