Кутовий диван Дайтона

- Под заказ
Отправка с 10 июня 202635 900 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактний і практичний диван «Дайтона кут» представляє фабрика «Daniro». Розклавши його, вийде велике спальне місце.
Наповнювач в цій моделі пружинний блок змійка. Це хороший варіант для великих людей, тому що меблі такого типу стійкі і витримують будь-яке навантаження.
Спеціальні ніші для білизни оснащені якісною фурнітурою. Вид трансформації - дельфін. Це найпоширеніший і практичний варіант для меблів даного типу. Розкладати дуже легко, спати зручно. Стики не помітні навіть для самих чутливих користувачів.
Розмір- (Ш × Г)2650 × 1700 мм.
Спальне місце2000 x 1450 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 50 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
- Цена: 35 900 ₴


