Комп'ютерне крісло Stool

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 455 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Комп'ютерне крісло Stool для умеблювання офісних приміщень, колл-центрів і домашнього робочого місця від виробника Новий Стиль. Табурет STOOL GTS з підйомно-поворотним механізмом на пластиковій базі з роликами розроблений для організації комфортного робочого місця касира, адміністратора або продавця. Крісло дуже зручно у використанні: Механізм газлифт дозволяє підлаштовувати його під особливі переваги користувача. Ролики табурета можуть бути як пластиковими (для килимових покриттів), так і прогумованими (для ламінату, паркету та ін). Оббивку сидіння моделі можна легко підібрати з декількох варіантів матеріалів з широкими палітрами відтінків, щоб табурет ідеально влився в стилістичну композицію інтер'єр
Розміри
Висота посадки, см 43-53
Ширина сидіння, см 36
Глибина сидіння, см 36
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие спинки | Нет |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Глубина кресла | 36 см |
| Ширина кресла | 36 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Подставка для ног | Нет |
- Цена: 1 455 ₴


