Стілець H-260

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 250 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стілець H-260 сьогодні одна з найпопулярніших моделей, по співвідношенню стилю, комфорту і вартості. Ергономіка сидіння з високою спинкою дозволяє створити найбільш природні умови для хребта, забезпечуючи одночасно підтримку і релакс. Саме сидіння досить м'яке і повністю обтягнуте екошкірою, з поперечної прошивкою. Підставою служить хромована металева конструкція на 4-х ніжках, з прогумованими заглушками. У головах є гармонійна ручка для зручності розстановки. Стілець ідеально підійде як в якості обіднього для будинку, так і як офісного - для конференц-залів і переговорних.
Розміри:Ширина 40 см
Висота 95 см
Глибина 38 см
Висота до сидіння 45 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Спинка | экокожа |
- Цена: 2 250 ₴

