Крісло розкладне "Амбасадор"

- Под заказ
Отправка с 31 мая 202612 500 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Крісло "Амбасадор" - стильна конструкція з дерев'яними підлокітниками стане справжньою окрасою будь-якого сучасного інтер'єру. Крім естетичної насолоди, модель забезпечить вас додатковим спальним місцем. Крісло розкладне для будинку укомплектоване механізмом підставноі ніжки . Пружинний блок в основі спального місця значно подовжує терміни експлуатації конструкції. Купити крісло з можна в широкому асортименті оббивного матеріалу. Механізм трансформації:підставна ніжка
Розмір спального місця:2020мм*600мм
Наповнення дивану:пружинний блокBonnell
Рамка:дерево-сосна(брус60*45),буковіламелі ППУ–25щільність
Термовойлок–500щільність ЕкоВатін–1700щільність Синтепон–150щільність
Наповнення подушки–синтепухова кулька
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 95 см |
| Глубина | 52 см |
| Высота с учетом спинки | 78 см |
| Высота сидения | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 202 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | деревянный брус |
| Основа сиденья | деревянный брус |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок |
- Цена: 12 500 ₴



