Диван кут "Каліфорнія".

- Под заказ
Отправка с 21 мая 202619 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Комфортний і стильний кутовий диван "Каліфорнія". Плавні лінії, величезний вибір колірної гами тканин дозволять кутовому дивану "Каліфорнія" з легкістю вписатися в інтер'єр і доповнити будь-які меблі, що знаходяться в кімнаті. Ортопедичний пружинний блок Bonnell на ортопедичних букових ламелях дадуть Вашому дивану довгий час прослужити не втративши свого первісного вигляду і зручності. У кутовій частині невеликий білизняний ящик.
Механізм трансформації:поворотний
Розмір спального місця:2000мм*1600мм
Наповнення дивану:пружинний блок Bonnell
Рамка:дерево-сосна(брус 60*45),букові ламелі ППУ–25щільність
Термовойлок–500щільність Еко Ватін–1700щільність Синтепон–150щільність
Наповнення подушки–синтепухова кулька
Ящик для білизни: ЛДСП кромковане ПЦВ, ДВП–3,5мм,брус-сосна
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Механизм трансформации спального места | Поворотный механизм |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинный блок |
- Цена: 19 900 ₴


