Комод-4 + 2 ДСП Mebel-Star

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20265 150 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод-4+2 є яскравим представником класичних комодів. Він прекрасно вписується в будь-який куточок квартири або будинку, поєднуючись з будь-якими іншими меблями. Відмінні риси цієї моделі: елегантність і простота, витонченість, м'якість і плавність ліній. Має 4 зручних висувних ящика на телескопічних напрямних і два містких відділення за дверима.
Розмір: шир - 1200 мм
вис - 990 мм
гл - 450 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Mebel-Star |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 99 см |
| Материал изготовления комода | |
| Фасады | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
- Цена: 5 150 ₴


