Обідній стіл "Мадрид" Модуль Люкс

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20267 446 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Обідній стіл "Мадрид" від українського виробника Модуль Люкс має широку овальну стільницю, яка навіть в зібраному вигляді дозволить розмістити велику кількість страв, а гостям за таким столом буде дуже комфортно проводити час. Дана модель має стільницю з МДФ і каркас з натурального дерева. Стіл "Мадрид" стане справжньою окрасою вашої обідньої зони і гармонійно доповнить класичний інтер'єр вітальні, кухні або їдальні. Білий стіл прораховується окремо +9% до ціни.
Розміри стола : Ширина - 850 мм
Довжина - 1500/2000 мм
Висота - 770 мм
Модель представлена в наступних колірних рішеннях: білий, бежевий і темний горіх.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 770 мм |
| Длина стола | 1500 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2000 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1500 мм |
| Ширина стола | 850 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | массив дерева |
| Столешница | МДФ шпонированный |
- Цена: 7 446 ₴

