Пуф "Арлекіно"

- Под заказ
Отправка с 31 мая 2026890 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуфік вже давно став невід'ємним атрибутом сучасного інтер'єру. Цей невеликий, затишний предмет меблів чудово доповнює будь-який інтер'єр і допомагає правильно розставити акценти.
Пуфік "Арлекіно" відмінно впишеться в інтер'єр вашої спальні і наповнить її додатковим комфортом. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вибрати відповідний зразок, який буде гармоніювати з іншим інтер'єром.
Розмір:ширина 38 см
глибина 38 см
висота 40 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | ДСП |
| Наличие спинки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 380 мм |
- Цена: 890 ₴
