Шафа-купе 2-х дверний, фасад

- Под заказ
Отправка с 10 июня 202613 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Шафи-купе давно опанували простором наших квартир, так як вони допомагають максимально практично розмістити речі, економлячи простір кімнати. Шафи-купе – це, в першу чергу, якісні, практичні з найкращим співвідношенням ціна-якість. Розміри підібрані так, що підійдуть більшості квартир типового планування, практичні всередині - мають безліч полиць і відділень для одягу. Варто відзначити також якість матеріалів, з яких виготовляються – це якісний ДСП. Кожен з варіантів шаф-купе виготовляється з глибиною на вибір 45 або 60 см. Висота шаф-купе від 2,1 м до 2,4 м. Кожен з шаф може комплектуватися універсальним кутовою шафою-консоллю. Комбінації фасадів шаф-купе можуть бути будь-якими - ДСП, скло, скло матоване, дзеркало, матоване дзеркало або комбіновані фасади в будь-яких поєднаннях - все залежить тільки від ваших бажань і вашого смаку.
Додаткова комплектація і аксесуари (оплачується додатково):
- Висувні ящики
- Консоль кутова, пряма або дуга
- Карніз без підсвічування для кутовий консолі
- Карніз з підсвічуванням
- 2 світильники
- Заміна кольору профілю
Також можливо замовити шафу під ваш розмір.
Розмір :ширина-1300мм
висота-2400мм
глибина-600мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebel-Star |
| Страна производитель | Украина |
| Декор фасада | Фотопечать (фото-витраж) |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Материал раздвижной системы | алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Глубина шкафа-купе | 600 мм |
| Длина шкафа-купе | 1700 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | стекло |
| Корпус | ДСП покрытая краской |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
- Цена: 13 900 ₴

