Вішалка для одягу відрізняється своєю зручністю і практичністю в експлуатації і являє собою продуману, міцну конструкцію, яка виконана з натуральної деревини вільхи.
Висота стійки оптимально підібрана і вважається універсальною. Ретельно спроектована конструкція вішалки дозволяє легко переміщати її в будь-яке потрібне місце разом з одягом.
Вішалка на підлогу приліжкова частіше розміщується в спальні поруч з ліжком. Компактні розміри вішалки для підлоги дозволять Вам без проблем знайти місце для її розміщення навіть в самій маленькій кімнаті і зберегти корисний простір.
Вішалка для одягу, розміри: 35 x 47 x 113 см.
Матеріал: дерево (вільха),
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1130 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
- Цена: 1 250 ₴

