Розкладний стіл Signal GD 082

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20268 280 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Розкладний стіл прямокутної форми Signal GD 082 не може залишитися поза увагою споживача. Signal GD 082 виконаний в сучасному елегантному дизайні і пропонується в великому асортименті колірних рішень, за рахунок чого буде легко підібрати оптимальний варіант під будь-які вимоги користувача.
Дана модель виконана на 4 круглих ніжках, що забезпечують йому гарну стійкість, виготовлених з металу. Що використовується гартоване скло для виробництва стільниці, довгий час зберігає свій первісний зовні привабливий вигляд, незалежно від активності експлуатації, має високу стійкість до пошкоджень і подряпин, а також абсолютно невимоглива в догляді, дозволяючи з легкістю підтримувати його в чистоті.
Габарити стільниці Signal GD 082 відповідають розмірам 80 см і 131 см в ширину в складеному і розкладеному вигляді, 80 см в глибину.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сигнал |
| Страна производитель | Польша |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Состояние | Новое |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 740 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1310 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло |
| Каркас, ножки | хромированная сталь |
- Цена: 8 280 ₴




