Кухонний куточок "Оазіс" (нерозкладний)

- Под заказ
Отправка с 31 мая 202610 200 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутовий диван на кухню ОАЗИС -зручне місце для сімейних зустрічей і приємної розмови. В якості оббивки можна застосовувати тканину або шкірозамінник. Розміри кухонного куточка ОАЗИС можуть відрізнятися від стандартних.
Розміри: 2000 * 1300 мм
висота:880мм глибина:640мм
Якщо розкладний, спальне місце: 180 * 105 см
Для підняття сидіння використовується механіз "Юніор кухонний".
Наповнення ППУ (поролон).
Можливе збільшення (зменшення) по довжині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FM |
| Страна производитель | Украина |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Стол | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Габаритные размеры уголка | |
| Длина уголка | 2000 мм |
| Глубина уголка | 1300 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 880 мм |
| Глубина сиденья уголка | 640 мм |
- Цена: 10 200 ₴

