Стіл обідній Nowy Styl Baden дуб

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20265 289 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обідній стіл на металевому каркасі BADEN
Дизайн виробу дозволять столу BADEN гармонійно вписатися в інтер'єр домашньої обідньої зони. Надійне і практичне рішення для сучасного будинку.
Обідній кухонний стіл з металевою рамою. Пропонується в трьох варіантах, довжиною 100,120 і 140 см. Товщина ДСП 18 або 25мм.
Характеристики:
- Розміри : 120 * 68см
- Стільниця - ДСП 18 мм
- Стійка металева рама
- Металеві елементи - alu, black, white
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 680 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
- Цена: 5 289 ₴

